touraj
14 بهمن 1401 - 03:30

افتتاح ۳ پروژه صنعتی با اعتبار 85 میلیارد تومان در نکا/ پایان ۱۴ سال انتظار برای افتتاح سالن ورزشی

همزمان با دومین روز از گ چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سه پروژه صنعتی با اعتبار 85 میلیارد تومان در شهرک صنعتی نکا افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نکا، افتتاح و کلنگ‌زنی از ۴۷ پروژه با اعتبار ۴۲۱ میلیارد تومان در چهل و چهارمین سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی ایران در نکا اجرایی می‌شود تا بار دیگر شاهد زدودن محرومیت‌ها از بخش‌های مختلف بوده و رشد و شکوفایی بیش از پیش کشورمان را در بخش‌های مختلف شاهد باشیم.

در دومین روز از دهه مبارک فجر  سه طرح صنعتی شرکت نسیم صباح مازند (واحد کارتن سازی) شرکت نکا پلت و شرکت نسیم صباح مازند (واحد اکسترودر) باحضور استاندار مازندران (بصورت وبینار) فرماندار، جمعی از تولیدکنندگان و چند تن از مدیران شهرستان نکا به‌بهره برداری رسید.

افتتاح این سه پروژه صنعتی با اعتبار ۸۵ میلیارد تومان در نکا اجرایی شد و بار دیگر شاهد رونق تولید در شهرستان نکا خواهیم بود.

همچنین در دومین روز از دهه فجر امسال، برپایی زیارت عاشورا همراه با عطرافشانی مزار شهدا روستای میانگله نکا، افتتاح سالن ورزشی روستای خورشید با حضور عالیشان‌سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران اجرا و افتتاحیه خانه مرکزی فاضلاب  در  مجتمع شهدای ارتش و افتتاح پلاژ ۲۴ واحدی، رژه خودرویی و بازدید از گلخانه مجتمع شهدای ارتش  اجرایی شد.

به گفته عبدالرضا بابایی در حوزه ورزش نیز سالن چند منظوره خورشید با ۲۲ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

وی گفت: همه تلاش ما خدمات‌رسانی به مردم در حوزه‌ها و بخش‌های مختلف است و در دهه فجر امسال ۴۷ پروژه در شهرستان نکا با اعتبار ۴۲۱ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

فرماندار شهرستان نکا افزود: توجه بیشتر مسوولان ورزش استان به شهرستان نکا و فراهم کردن فضای ورزشی در سطح روستاها از خواسته‌های مهم‌مردم و ماست تا شاهد پویایی بیشتری در این بخش باشیم.

عادل عالیشان سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران هم در سخنانی با اعلام اینکه عملیات اجرایی سالن ورزشی روستای خورشید از سال ۱۳۸۷ آغاز شد، افزود: این طرح با اعتبار ۲۲ میلیارد ریالی به بهره برداری رسید.

وی خاطرنشان کرد:  ۶۹ پروژه نیمه تمام ورزشی در سطح استان مازندران که بیشتر در مناطق روستایی و کم برخوردار واقع شده‌اند، با اعتبار ۲۴۵ میلیارد تومان تکمیل و به بهره‌برداری می رسد.

پایان‌پیام/۸۶۰۰۲/غ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1016289