touraj
22 بهمن 1401 - 11:47

نوجوانان دهه نودی شیراز جشن انقلاب را برپا کردند

شیراز- همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نوجوانان و جوانان شیرازی با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن جشن انقلاب را برپا کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، ۲۲ بهمن ماه سالروز گرامی داشت واقعه‌ای است که جهان سیاسی را متحول ساخت و اکنون پیش از ۴۴ سال شاهد حضور نسل چهارم انقلاب اسلامی در گرامیداشت این واقعه بزرگ هستیم.

دختران و پسرانی که در دهه چهارم انقلاب به دنیا آمده اما این نهضت آزادی‌خواهانه در آنان به ارث رسیده و آرمان‌های انقلاب را به خوبی فرا گرفته و در تلاش برای پیاده سازی آن در جامعه هستند.

۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۱ نشان داد برخلاف تبلیغات سویی که دشمنان طی وقایع اخیر داشتند جوانان دهه سوم و چهارم انقلاب هیچگاه پا پس نخواهند کشید و انقلاب را بیش از جان دوست دارند و در تلاش اند تا ایران را تبدیل به کشوری قوی در منطقه کنند که از سلطه هر بیگانه‌ای در امان باشد و خود قدرتی در میان کشورهای قدرتمند جهان باشد.

همزمان با برگزاری مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در شیراز در سایر نقاط استان فارس و در ۳۶۰ شهری این مراسم با حضور پرشور جوانان دهه سوم و چهارم انقلاب در حال برگزاری است و جوانان امروز ایران اسلامی رأس ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح به میدان آمدند تا جشن انقلاب را با بهترین شکل برگزار کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1032777